Vážení předsedové, zástupci poboček, info k prvním zápasům nové sezony.

Z důvodů dále trvajících covidových opatření bohužel zatím nebudou platit standardní podmínky pro členy FCS tak jak tomu bylo v době před koronavirem. Sparta zatím nevydává žádné volné permanentky, takže ani pro FCS nebudou zatím k dispozici.

Vstupenky na utkání proti Olomouci. Budou zajištěny pro ty členy FCS kteří potvrdili do požadovaného termínu účast na členské schůzi FCS, která se koná dopoledne před zápasem na stadionu Sparty. Vstupenky obdržíte po skončení členské schůze. Ostatní mohou využít výměnu za placené permanentky, případně následného volného prodeje.

Vstupenky na odvetu s Rapidem. Pro každou pobočku můžeme zajistit 2 vstupenky do sektorů A27, A28. Cena vstupenky je 1050,-Kč a všechny vstupenky budou na jméno. Kdo má zájem dejte mi vědět počet a nahlašte jména, nejpozději do pondělí 19.7. do 20h. To vše formou SMS nebo emailem. Na oba zápasy platí možnost při naplnění autobusu využít příspěvek na autobusovou dopravu dle podmínek na sezonu 2021/22.

Informace o výměně či prodeji vstupenek najdete na https://sparta.cz/cs/clanek/rapid-sigma-info-k-prodeji-vstupenek-38202

V případě upřesnění informací či dotazů volejte
S. Kunert, předseda FCS

https://www.fanclubsparta.cz/kontakty

Informace k prvním zápasům sezóny